Czekodżemy Łowicz. Przyjemność w słoiku!

27.07.2018
Rozpływająca się w ustach czekolada lub ulubione, pełne smaku owoce. Czy może być coś lepszego? Tak – i wcale nie trzeba wybierać spośród tych pyszności, bo istnieje ich połączenie. Brzmi zbyt dobrze? Nie dla Łowicza! Marka wprowadziła na rynek nową, smakowitą propozycję. Czekodżemy to połączenie belgijskiej czekolady mlecznej z kawałkami przepysznych owoców.

Łowicz, absolutny lider na rynku dżemów, słynie z innowacyjnych nowości i kombinacji najlepszych składników. Za to właśnie uwielbiają go konsumenci, którzy szukają smakowitych rozwiązań. Najnowsza propozycja marki – Czekodżemy, to kolejne wyśmienite połączenie smaków i propozycja dla tych, którzy uwielbiają sobie dogadzać! Najlepsza czekolada i pyszne owoce – to przyjemność, która rozpieści każde podniebienie.

Każdy Czekodżem łączy w sobie wyborną, belgijską czekoladę mleczną z najpopularniejszymi, starannie dobranymi owocami. Produkt dostępny jest w czterech wariantach: Truskawka, Wiśnia, Śliwka i Brzoskwinia. Każdy znajdzie wśród nich swój ulubiony lub… ulubione! Mogą być elementem wykwintnego deseru czy smakowitego śniadania lub… zajadane prosto ze słoika! W każdym wydaniu smakują tak samo doskonale.

Wyjątkowe, staranne połączenie najlepszej belgijskiej czekolady z kawałkami owoców i gustowne opakowanie potwierdzają najwyższą jakość nowego produktu. Czekodżemy Łowicz to innowacyjna, jedyna tego typu propozycja na rynku. Wystarczy spróbować, by przekonać się, jak smakuje przyjemność!