Jesienna edycja limitowana dżemów Łowicz – trzy nowe smaki

13.06.2016
W ofercie limitowanej na jesień znalazły się trzy nowe rodzaje dżemów Łowicz: z owoców czarnego bzu, z czerwonej porzeczki oraz ze śliwek mirabelek. Nowe produkty dostępne będą tylko przez krótki okres, do wyczerpania zapasów.

Konsumenci poszukują nowości i naturalności, a jednocześnie wracają do prostych, domowych smaków i kuchni zapamiętanej z dzieciństwa. Wprowadzenie nowych dżemów Łowicz z edycji limitowanej to świetna okazja, by na nowo odkrywać smaki, które przed laty znikały ze spiżarni w błyskawicznym tempie.

Jednym z nich jest smak soczystych i aromatycznych śliwek mirabelek – dziś nieco już zapomnianych owoców, z których dawniej powstawały pyszne dżemy, kompoty, konfitury, powidła. Uzupełnieniem tego unikalnego na rynku smaku są dżemy z owoców czarnego bzu oraz z czerwonej porzeczki – to najlepiej przyjęte warianty z ubiegłorocznej edycji limitowanej. Podobnie jak wszystkie dżemy z oferty Łowicz, produkty z limitowanej edycji nie zawierają żadnych konserwantów i są niskosłodzone.

Nowe smaki z edycji limitowanej na jesień dostępne są w ofercie marki Łowicz od września, w słoikach 280g opatrzonych wyróżniającymi się na półce etykietami oraz w cenie liniowej z innymi dżemami niskosłodzonymi marki Łowicz.