Łowicz na Wiankach w Warszawie. Będzie się działooo!

27.07.2018
Konkurs na najbardziej obrotowego naleśnika, tworzenie odlotowego wianka czy bicie rekordu w budowaniu najwyższej wieży z… naleśników z dżemem. To tylko niektóre z atrakcji, którymi marka Łowicz umili czas uczestnikom warszawskich Wianków nad Wisłą. A będzie się działooo!

W sobotę, 23 czerwca 2018 roku odbędzie się kolejna edycja największej stołecznej imprezy Wianki nad Wisłą. Po raz pierwszy partnerem wydarzenia będzie marka Łowicz. Każdy, kto odwiedzi Strefę Łowicza, może liczyć na pyszną zabawę!

Jak przystało na Wianki, nie może się obejść bez barwnych wianków. Możemy zapewnić, że ten od Łowicza będzie odlotowy! Dosłooownie. Składał się bowiem będzie z tysięcy kolorowych baloników przewiązanych łooowickimi wstążkami. Co więcej, każdy będzie mógł pomóc w jego tworzeniu, doczepiając balon z własnoręczną dedykacją.

Równolegle trwać będzie bicie nieoficjalnego rekordu w budowaniu najwyższej wieży z… naleśników przekładanych dżemem Łowicz! Tę smakowitą inicjatywę również będzie mógł wesprzeć każdy, dokładając kolejną warstwę do pysznej konstrukcji.

Dla amatorów uwielbianej pyszności przygotowaliśmy coś jeszcze! Naleśnikomaniacy będą mogli stanąć w szranki w konkursie podrzucania naleśnika na patelni. Na wagę złooota (a raczej dżemu!), będzie nie tylko każdy obrót naleśnika, ale też bezpieczne wylądowanie pyszności w naczyniu.

Przygotowaliśmy też coś, po czym zrobi się naprawdę głooośno! Zespół wybitnych nieamerykańskich naukowców skonstruował dla nas Łooomierz, czyli decybelomierz z efektem Łooo! Śmiałkowie będą mogli sprawdzić się w dwóch głooosołoooomnych konkurencjach: na Najgłooośniej oraz Najdłużej wykrzyczane Łooo!

Okazji do wykrzyczenia Łooo! nie zabraknie także na warsztatach, na których pokażemy kreatywne sposoby wykorzystania słoooików po produktach Łowicz. Liczba miejsc będzie ograniczona, szczegóły zapisów podamy wkrótce na @Łowicz. Samo najlepsze

To oczywiście nie wszystko! Na wszystkich Małych i Dużych, którzy odwiedzą wiankową Strefę Łowicza, czeka szereg innych atrakcji: stoisko degustacyjne, strefa relaksu, pokaz kolorowych baniek mydlanych oraz wiele niespodzianek!