Łowicz prezentuje: „pomidorowa? Inaczej! Tak się teraz robi samo najlepsze!”

13.07.2016
Trwa szeroka kampania pomidorowa. W tym roku produkty pomidorowe Łowicz – przecier pomidorowy, passata i pomidorowy w puszce – promowane są wielką akcją PR „Pomidorowa? Inaczej! Tak się teraz robi samo najlepsze!”. Do współpracy przy tym wyjątkowym projekcie zaprosiliśmy blogerów oraz czytelniczki poczytnych magazynów i portali lifestylowych, parentingowych i kulinarnych.

Nasza pomidorowa drużyna blogerów - ambasadorów przez cały rok opracowuje pomysły na smaczne, oryginalne zupy pomidorowe. Do tej pory swoimi smakami podzielili się z nami doskonale znani i cenieni przez odbiorców, zasięgowi blogerzy: SuperStyler.pl, Oczekujac.pl, Fashionable.com.pl, CateWalk.com i LawendowyDom.pl. Jesteście ciekawi, jakie niestandardowe smaki można wyczarować z naszych produktów? Zapraszamy na strony blogerów!  

Akcja „Pomidorowa? Inaczej! Tak się teraz robi samo najlepsze!” odbyła się również na portalu durszlak.pl., który jest największym i najpopularniejszym agregatorem blogów kulinarnych. Frekwencja w konkursie Łowicza plasuje się w czołówce, jest to jeden z najlepszych wyników pod względem zainteresowania odnotowanych na portalu. Konkurs zakończył się ogromnym sukcesem – wzięło w nim udział ponad 100 przedstawicieli blogosfery, którzy zaproponowali nam smakowite pomysły na pomidorowe zupy, przywołując oryginalne inspiracje, wracając do swoich wspomnień z dzieciństwa, dzieląc się znajomością najlepszych pomysłów na smakowe połączenia z pomidorami w roli głównej. Wśród zgłoszeń konkursowych pojawiły się przepisy tradycyjne i nowoczesne, z passaty, przecieru i pomidorów w puszce. Przekonaliśmy się, że propozycji na podanie pomidorowej jest tyle ile osób, które ją przygotowują.

Do podzielenia się z nami pomysłami na najlepsze zupy pomidorowe, poprosiliśmy też czytelniczki magazynu Moje Gotowanie oraz poczytnych portali internetowych. Konkursy można śledzić na stronach poczytnych portali parentingowych, lifestylowych, czy kulinarnych np. na babyboom.pl, mamadu.pl oraz na magazyn-kuchnia.pl.

Jesteście ciekawi, jak wyczarować pomidorową, która oczaruje Waszych bliskich? Inspiracji jest wiele. Już niedługo podzielimy się z Wami najciekawszymi pomysłami na zupy pomidorowe, które gromadzimy z całej Polski!