Pomidory na okrągłooo!

27.07.2018
W najnowszej kampanii Łowicz zastanawia się, jak wyglądałby świat, gdyby lato mogło trwać nieprzerwanie. Wakacyjny klimat to nie tylko plaża, radość i beztroska, ale również świeży smak i aromat dojrzewających w słońcu pomidorów. Dzięki pomidorom w puszce od Łowicza, lato można smakować na okrągłooo!

Łowicz w prezentuje w  nowym spocie telewizyjnym to, co najlepsze w wakacjach – piękną pogodę, radość, korzystanie z życia i przepyszny smak. Lato na okrągło to niespełnione marzenie, ale Łowicz zatrzymał unikalny smak letnich, dojrzałych pomidorów w każdej puszce. Dzięki temu możemy cieszyć się właściwościami najlepszych pomidorów bez względu na porę roku.

Reklama przedstawia Pomidory Łowicz w puszce, które marka oferuje w dwóch wariantach – całe i krojone. W tej formie są idealne jako składnik zup, sosów i innych dań. Łowicz to szeroki wybór produktów pomidorowych, takich jak przeciery, koncentraty czy passata – wszystkie są bez dodatku soli i wszystkie stanowią źródło cennego potasu.

Spot prezentujący pomidory na okrągło możemy obejrzeć na wybranych stacjach telewizyjnych oraz na platformach VOD. Kampanię wspierać będzie dodatkowo komunikacja w mediach społecznościowych.