Wyciśnij pomidory z Łowiczem!

27.07.2018
Łowicz postanowił wycisnąć z pomidorów pełnię smaku. Nowa, poręczna i uniwersalna forma koncentratu pomidorowego w lekkiej saszetce to rozwiązanie łatwe w użyciu i wygodne w przechowywaniu.

Łowicz posiada szeroką ofertę produktów pomidorowych, w której nie zabrakło miejsca dla koncentratu pomidorowego. To produkt powszechnie znany i często wykorzystywany, zwłaszcza do królowej zup – pomidorowej. Jest dostępny w słoikach i puszkach, a teraz, aby jeszcze bardziej ułatwić przygotowywanie ulubionych, pomidorowych dań, Łowicz wprowadził nowość – koncentrat pomidorowy w unikalnej, lekkiej saszetce.

Wygoda, niezmienna jakość oraz smak – to właśnie łączy w sobie nowy wariant koncentratu pomidorowego Łowicz. Innowacyjne opakowanie to lekkie, praktyczne i uniwersalne rozwiązanie – wystarczy wycisnąć, by cieszyć się dobrze znanym, wyrazistym smakiem, który doda charakteru każdemu daniu. Dzięki niestandardowej formie zajmie niewiele miejsca na półce, a pojemność 80g to idealna porcja do wykorzystania na raz do ulubionej potrawy.